Чоловіча тепла флісова кофта BOXER PATROL SPORT р.54 025FMK (тільки в зазначеному розмірі, тільки 1 шт.)
- В наявності
- Код: Арт-0252026FMK
350 ₴
+380 (98) 461-07-45
мужская женская и детская одежда
- +380 (73) 461-07-45мужская женская детская одежда
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча тепла флісова кофта BOXER PATROL SPORT р.54 025FMK
Чоловіча тепла флісова оригінальна кофта чудової якості, м'яка та приємна. Комір стойка. Застібається на блискавку. Напівобтисле пошиття.
Стан б/у — чудовий.
Тканина: верх — 100% поліестер (легкий щільний фліс); підкладка — ні.
Мерки по верху: плечі — 55 см;
напівобхват грудей — 62 см;
напівобхват талії — 64 см;
напівоб'єм кофти знизу — 63 см,
довжина рукава - 56 см,
довжина виробу — 70 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид толстовок | Олімпійка |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 54 |
| Обхват грудей | 124 см |
| Обхват талії | 128 см |
| Колір | Темно-синій |
| Тип тканини | Фліс |
| Сезонність | Всесезонний |
| Застібка | Блискавка |
| Капюшон | Без капюшона |
| Малюнки і написи | З написами |
| Вид нанесення зображень | Вишивка |
| Довжина від горловини до низу вироба | 70 см |
| Довжина рукава вироба | 56 см |
| Ширина виробу | 62 см |
| Стан | Вживані |
| Міжнародний розмір | XL/XXL |
| Сезон | Всесезонний |
| Наявність капюшона | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Капюшона | Ні |
- Ціна: 350 ₴








