Чоловічий теплий трикотажний комбінезон з капюшоном р.48 001MDB (тільки в зазначеному розмірі, тільки 1 шт.)
- В наявності
- Код: Арт-0012026MDB
460 ₴
+380 (98) 461-07-45
мужская женская и детская одежда
- +380 (73) 461-07-45мужская женская детская одежда
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий теплий трикотажний комбінезон з капюшоном р.48 001MDB (тільки в зазначеному розмірі, тільки 1 шт.)
Чоловічий домашній трикотажний комбінезон, чудова якість. Підходить для повсякденного використання як домашній одяг. Тканина тринитка — 20% поліестер, 80% бавовна. Пряме вільне пошиття.
Стан б/у, чудовий.
Мерки по верху:
напівобхват грудей - 50 см.
напівоб'єм талії - 48 см.
напівобхват стегон — 55 см.,
кроковий шов — 82 см.,
довжина рукава від основи ворота — 74 см, реглан
довжина виробу повністю від коміра донизу — 180 см,
довжина від пояса до низу — 130 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Гонконг |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 48 |
| Обхват стегон | 110 см |
| Обхват грудей | 100 см |
| Обхват талії | 96 см |
| Вид виробу | Костюм |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Склад | бавовна поліестер |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина від горловини до низу вироба | 180 см |
| Довжина крокового шва | 82 см |
| Стан | Вживані |
| Міжнародний розмір | S |
- Ціна: 460 ₴









