Куртка — вітровка легка стильна жіноча льон на підкладці BLU PEPPER струм. 48-50 052GK (тільки в зазначеному розмірі)
- В наявності
- Код: Арт- 0522025GК
490 ₴
+380984610745
- +380 (98) 461-07-45мужская женская и детская одежда
- +380 (73) 461-07-45мужская женская детская одежда
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Куртка — вітровка легка стильна жіноча льон на підкладці BLU PEPPER струм. 48-50 052GK (тільки в зазначеному розмірі)
Склад тканини верху — 55% бавовна, 45% льон і підкладки (трикотаж) — 40% поліестер, 50% — бавовна, 10% — льон.
Пошита за типом сорочки, гарна та стильна. Рукав можна підкотити й підстебнути.
Мерки по верху куртки:
Напівоб'єм грудей — 52 см.,
Напівоб'єм стегон - 60 см.
Напівоб'єм талії — 53 см.,
довжина рукава від основи ворота — 65 см, реглан
довжина виробу — 70 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PEPPER |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48/50 |
| Обхват грудей | 104 см |
| Обхват талії | 106 см |
| Обхват стегон | 120 см |
| Міжнародний розмір | M/L |
| Вид куртки | Вітровка |
| Тип тканини | Льон |
| Сезон | Літо |
| Склад | поліестер бавовна льон |
| Колір | Сірий |
| Тип коміра | Відкладний, Стійка |
| Матеріал підкладки | Трикотаж |
| Фасон рукава | Довгий |
| Капюшон | Без капюшона |
| Застібка | Кнопки, Блискавка |
| Кількість кишень | 4 шт. |
| Довжина від горловини до низу вироба | 70 см |
| Довжина рукава вироба | 65 см |
| Ширина виробу | 50 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 490 ₴









