Футболка поло чоловіча з довгим рукавом Nino Marini р.50-52 039FMDL (тільки в зазначеному розмірі, 1 шт.)
- Немає в наявності
- Код: Арт-0392023FMDL
210 ₴
+380 (98) 461-07-45
мужская женская и детская одежда
- +380 (73) 461-07-45мужская женская детская одежда
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Футболка поло чоловіча з довгим рукавом Nino Marini р.50-52 039FMDL
Фірмова чоловіча футболка-поло з довгим рукавом, темно-сірого кольору. Для повсякденного використання на роботі або вдома. Чудове качєство, тканина м'яка, приємна, трохи тягнеться. Застібається на ґудзики. Є 1 нагрудна кишеня. Комір відкладний.
Тканина трикотажна — 100% бавовна.
Стан б/у — дуже гарний. (Дир, запаху, плям — ні).
Материнки в нерозтягнутому стані:
плечі — 52 см, напівобхват грудей — 60 см, напівобхват талії — 57 см, довжина виробу — 71 см, довжина рукава - 61 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Модель | Лонгслив |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 52 |
| Обхват грудей | 120 см |
| Обхват талії | 114 см |
| Колір | Сірий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Силует | Прямий |
| Фасон вирізу горловини | Овальний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 71 см |
| Довжина рукава вироба | 61 см |
| Ширина виробу | 57 см |
| Стан | Вживані |
| Міжнародний розмір | XL |
| Склад | 100% бавовна |
| Щільність тканини | 185 г/м2 |
- Ціна: 210 ₴







