Чоловіча сорочка з довгим рукавом Basic Editions р.54-56 190ДРБУ (тільки в зазначеному розмірі, тільки 1 шт.)
- Немає в наявності
- Код: Арт-1902024RDBU
150 ₴
+380 (98) 461-07-45
мужская женская и детская одежда
- +380 (73) 461-07-45мужская женская детская одежда
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сорочка з довгим рукавом Basic Editions р.54-56 190ДРУ
Чоловіча класична сорочка з довгим рукавом, однотонна, для повсякденного використання на роботі та вдома. Гарне якість. Пошиття пряме, щільне, приємне, не тягнеться. Є 2 нагрудні кишені.
Тканина - 100% бавовна.
Стан б/у — гарний. Дивіться фото.
Запах, дірок — немає. Сорочка постирана, погладжена та упакована.
Велике прохання, звіряти мірки зі своїми мірками перед купівлею.
Мерки: комір - 46-47 см. плечі — 59 см., напівобхват грудей — 71 см., напівобхват талії — 71 см., довжина виробу — 85 см., довжина рукава — 64 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Бангладеш |
| Вид виробу | Сорочка |
| Розміри чоловічих сорочок | 56 |
| Обхват шиї | 46 см |
| Обхват грудей | 142 см |
| Обхват талії | 142 см |
| Тип крою | Класична |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Манжет сорочки | З одним гудзиком |
| Застібка | Гудзики |
| Тип тканини | Бавовна |
| Стиль | Casual |
| Колір | Фіолетовий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина від горловини до низу вироба | 85 см |
| Довжина рукава вироба | 64 см |
| Ширина виробу | 71 см |
| Ширина плечей | 59 см |
| Стан | Вживані |
| Міжнародний розмір | XXXL |
| Кишені | Верхній |
| Склад | 100% бавовна |
- Ціна: 150 ₴








