Шорти щільні чоловічі робочі MASCOT р.54-56 030SHM
- В наявності
- Код: Арт-0302026SHM
450 ₴
+380 (98) 461-07-45
мужская женская и детская одежда
- +380 (73) 461-07-45мужская женская детская одежда
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шорти щільні чоловічі робочі MASCOT р.54-56 030SHM
Чоловічі шорти чудової якості. Є 3 бічні кармана, 2 задних кармана.
Тканина верху щільна - 35% — бавовна, 65% — поліестер. Застібається на блискавку.
Стан б/у, чудове, нових.
Мерки зверху: напівоб'єм пояса — 50 см,
напівобхват стегон — 63 см,
довжина виробу — 56 см,
напівобхват холоші внизу — 30 см.
внутрішній (кроковий) шов — 25 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mascot |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип товару | Шорти |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 54/56 |
| Обхват талії | 100 см |
| Обхват стегон | 126 см |
| Тип тканини | Бавовна |
| Посадка | Середня посадка |
| Колір | Сірий |
| Довжина шорт від лінії талії | 56 см |
| Застібка | Гудзики, Блискавка |
| Кількість кишень | 6 шт. |
| Стиль | Casual |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Стан | Вживані |
| Міжнародний розмір | XXL |
| Сезон | Весна/Літо |
- Ціна: 450 ₴








