Кофта-кардиган трикотажна фірмова жіноча ATMOSPHERE (M) р.48 001жк (в зазначеному розмірі, тільки 1 шт.)
- В наявності
- Код: Арт- 0012026GК
320 ₴
+380984610745
- +380 (98) 461-07-45мужская женская и детская одежда
- +380 (73) 461-07-45мужская женская детская одежда
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кофта-кардиган трикотажна фірмова жіноча ATMOSPHERE (M) р.48 001жк (в зазначеному розмірі, тільки 1 шт.)
Фірмова жіноча кофточка кардиган, гарної якості. Кофточка трохи тягнеться й добре лягає на фігуру.
Тканина — 62% акрил, 38% поліестер.
Міряна в магазині, з вітрини.
заміри кофти в нерозтягнутому стані:
напівобхват грудей — 50 см,
напівобхват талії — 48 см,
напівоб'єм по низу виробу — 50 см.
довжина рукава від плечового шва — 62 см.
плечі — 36 см.
довжина виробу — 68 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atmosphere |
| Країна виробник | Ірландія |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48 |
| Обхват грудей | 100 см |
| Обхват стегон | 100 см |
| Обхват талії | 96 см |
| Вид виробу | Кардиган |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Демісезон |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Склад | 62% акрил, 38% полиэстер |
| Фасон вирізу горловини | Відкладний комір |
| Довжина рукава | Довгий |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Смужка |
| Довжина від горловини до низу вироба | 68 см |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | M |
- Ціна: 320 ₴









