Чоловіча демісезонна тепла толстовка FOOTBALL р.50-52 047ZMT (тільки в зазначеному розмірі, тільки 1 шт.)
- В наявності
- Код: Арт-0472026ZMT
380 ₴
+380 (98) 461-07-45
мужская женская и детская одежда
- +380 (73) 461-07-45мужская женская детская одежда
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча демісезонна тепла толстовка FOOTBALL р.50-52 047ZMT (тільки в зазначеному розмірі, тільки 1 шт.)
Гарна, демісезонна стильна чоловіча толстовка з капюшоном, у гарному стані. Гарна якість, якісне пошиття та матеріали. Для використання на роботі та вдома.
Тканина верх: - 50% поліестер, 50% бавовна.
Толстовка приємна до тіла, добре лягає на фігуру. Силует пошиття — прямий.
Стан б/у — чудовий. Запах, дірок — ні.
Заміри по верху: плечі — 51 см,
напівобхват грудей — 58 см;
напівобхват талії — 60 см;
довжина рукава — 62 см;
довжина виробу — 69 см;
напівоб'єм низом толстовки — 54 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Бангладеш |
| Вид толстовок | Толстовка |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 50/52 |
| Обхват грудей | 116 см |
| Обхват талії | 120 см |
| Колір | Темно-сірий |
| Тип тканини | Трехнитка з начосом |
| Сезонність | Осінь/зима |
| Капюшон | Вшитий |
| Малюнки і написи | З написами |
| Довжина від горловини до низу вироба | 69 см |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Ширина виробу | 58 см |
| Стан | Вживані |
| Міжнародний розмір | L |
| Сезон | Всесезонний |
| Наявність капюшона | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Капюшона | Так |
- Ціна: 380 ₴









