Чоловіча демісезонна підліткова толстовка JACK&JONES р.44 048ZMT (тільки в зазначеному розмірі, тільки 1 шт.)
- Немає в наявності
- Код: Арт-0482026ZMT
260 ₴
- +380 (73) 461-07-45мужская женская детская одежда

Чоловіча демісезонна підліткова толстовка JACK&JONES р.44 048ZMT (тільки в зазначеному розмірі, тільки 1 шт.)
Гарна, демісезонна стильна чоловіча толстовка з капюшоном, у гарному стані. Гарна якість, якісне пошиття та матеріали. Для використання на роботі та вдома.
Тканина верх: - 30% поліестер, 65% бавовна, 5% віскоза.
Толстовка приємна до тіла, добре лягає на фігуру. Силует пошиття — прямий.
Стан б/у — чудовий. Запах, дірок — ні.
Заміри по верху: плечі — 40 см,
напівобхват грудей — 48 см;
напівобхват талії — 46 см;
довжина рукава — 59 см;
довжина виробу — 63 см;
напівоб'єм низом толстовки — 44 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jack & Jones |
| Країна виробник | Бангладеш |
| Вид толстовок | Толстовка |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 44 |
| Обхват грудей | 96 см |
| Обхват талії | 92 см |
| Колір | Сірий |
| Тип тканини | Трехнитка з начосом |
| Сезонність | Осінь/зима |
| Капюшон | Вшитий |
| Малюнки і написи | З написами |
| Довжина від горловини до низу вироба | 63 см |
| Довжина рукава вироба | 59 см |
| Ширина виробу | 48 см |
| Стан | Вживані |
| Міжнародний розмір | S |
| Сезон | Всесезонний |
| Наявність капюшона | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Капюшона | Так |
- Ціна: 260 ₴









