Чоловіча футболка поло gentleman farmer оригінал р.54 048FM (тільки в зазначеному розмірі, тільки 1 шт.)
-5%
- В наявності
- Код: Арт-0482026FM
320 ₴
304 ₴
+380 (98) 461-07-45
мужская женская и детская одежда
- +380 (73) 461-07-45мужская женская детская одежда
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча футболка поло gentleman farmer оригінал р.54 048FM
Чоловіча фірмова футболка поло, однотонна. Чудова якість, тканина трикотажна — м'яка, приємна, добре тягнеться. Застібається на ґудзики.
Тканина — 100% бавовна.
Стан б/у, чудовий.
Мерки виміряні в нерозтягнутому стані:
плечі — 45 см,
напівобхват грудей — 57 см,
напівобхват талії — 55 см,
довжина рукава — 20 см,
довжина виробу — 66 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Модель | Поло |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 54 |
| Обхват грудей | 114 см |
| Обхват талії | 110 см |
| Колір | Рожевий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Силует | Напівприлеглий |
| Фасон вирізу горловини | Овальний |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Casual |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Малюнки і написи | З малюнками |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 66 см |
| Довжина рукава вироба | 20 см |
| Ширина виробу | 57 см |
| Стан | Вживані |
| Міжнародний розмір | XL |
| Склад | 100% бавовна |
| Щільність тканини | 165 г/м2 |
| Вид виробу | Теніска |
- Ціна: 304 ₴










