Чоловіча футболка трикотаж оригінал SERGIO TACCHINI р. 48-50 059FM (тільки в зазначеному розмірі, тільки 1 шт.)
-5%
- В наявності
- Код: Арт-0592026FM
280 ₴
266 ₴
+380 (98) 461-07-45
мужская женская и детская одежда
- +380 (73) 461-07-45мужская женская детская одежда
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча футболка трикотаж оригінал SERGIO TACCHINI р. 48-50 059FM
Чоловіча футболка, хорошої якості від відомого бренду. Тканина м'яка, приємна, добре тягнеться. Пошиття пряме.
Тканина трикотажна: 100% — бавовна.
Стан б/у, чудовий.
заміри в нерозтягнутому стані:
плечі — 43 см,
напівобхват грудей — 52 см,
напівобхват талії — 50 см,
довжина рукава - 21 см,
довжина виробу — 70 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sergio Tacchini |
| Країна виробник | Бангладеш |
| Модель | Футболка |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 50 |
| Обхват грудей | 104 см |
| Обхват талії | 100 см |
| Колір | Чорний |
| Тип тканини | Бавовна |
| Силует | Прямий |
| Фасон вирізу горловини | Овальний |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Casual |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 70 см |
| Довжина рукава вироба | 21 см |
| Ширина виробу | 52 см |
| Стан | Вживані |
| Міжнародний розмір | M |
| Склад | 100% - бавовна |
| Щільність тканини | 180 г/м2 |
| Вид виробу | Футболка |
- Ціна: 266 ₴








