Чоловіча футболка трикотаж оригінал ROLY р.54-56 061FM (тільки в зазначеному розмірі, тільки 1 шт.)
-5%
- В наявності
- Код: Арт-0612026FM
380 ₴
361 ₴
+380 (98) 461-07-45
мужская женская и детская одежда
- +380 (73) 461-07-45мужская женская детская одежда
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча футболка трикотаж оригінал ROLY р.54-56 061FM
Чоловіча футболка, хороша якість від відомого бренду. Тканина м'яка, приємна, добре тягнеться. Пошиття пряме.
Тканина трикотажна: 100% — бавовна.
Стан б/у, чудовий.
заміри в нерозтягнутому стані:
плечі — 52 см,
напівобхват грудей — 62 см,
напівобхват талії — 61 см,
довжина рукава - 20 см,
довжина виробу — 71 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Roly |
| Країна виробник | Іспанія |
| Модель | Футболка |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 54 |
| Обхват грудей | 124 см |
| Обхват талії | 122 см |
| Колір | Чорний |
| Тип тканини | Бавовна |
| Силует | Прямий |
| Фасон вирізу горловини | Овальний |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Casual |
| Малюнки і написи | З малюнками |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 71 см |
| Довжина рукава вироба | 20 см |
| Ширина виробу | 62 см |
| Стан | Вживані |
| Міжнародний розмір | XL |
| Склад | 100% - бавовна |
| Щільність тканини | 180 г/м2 |
| Вид виробу | Футболка |
- Ціна: 361 ₴








