Чоловіча футболка трикотаж оригінал Stedman р.50 062FM (тільки в зазначеному розмірі, тільки 1 шт.)
-5%
- В наявності
- Код: Арт-0622026FM
250 ₴
237,50 ₴
+380 (98) 461-07-45
мужская женская и детская одежда
- +380 (73) 461-07-45мужская женская детская одежда
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча футболка трикотаж оригінал Stedman р.50 062FM
Чоловіча футболка, хороша якість від відомого бренду. Тканина м'яка, приємна, добре тягнеться. Пошиття пряме.
Тканина трикотажна: 100% — бавовна.
Стан б/у, чудовий.
заміри в нерозтягнутому стані:
плечі — 47 см,
напівобхват грудей — 52 см,
напівобхват талії — 52 см,
довжина рукава - 18 см,
довжина виробу — 67 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stedman |
| Країна виробник | Бангладеш |
| Модель | Футболка |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 50 |
| Обхват грудей | 104 см |
| Обхват талії | 104 см |
| Колір | Чорний |
| Тип тканини | Бавовна |
| Силует | Прямий |
| Фасон вирізу горловини | Овальний |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Casual |
| Малюнки і написи | З малюнками |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 67 см |
| Довжина рукава вироба | 18 см |
| Ширина виробу | 52 см |
| Стан | Вживані |
| Міжнародний розмір | M |
| Склад | 100% - бавовна |
| Щільність тканини | 180 г/м2 |
| Вид виробу | Футболка |
- Ціна: 237,50 ₴








