Чоловіча футболка трикотаж оригінал PRIMARK SCOOBY-DOO р.56-58 068FM (тільки в зазначеному розмірі, тільки 1 шт.)
-5%
- В наявності
- Код: Арт-0682026FM
300 ₴
285 ₴
+380 (98) 461-07-45
мужская женская и детская одежда
- +380 (73) 461-07-45мужская женская детская одежда
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча футболка трикотаж оригінал PRIMARK SCOOBY-DOO р.56-58 068FM
Чоловіча футболка, хороша якість від відомого бренду. Тканина м'яка, приємна, добре тягнеться. Пошиття пряме.
Тканина трикотажна: 100% — бавовна.
Стан б/у, чудовий.
заміри в нерозтягнутому стані:
плечі — 48 см,
напівобхват грудей — 63 см.,
напівобхват талії — 61 см,
довжина рукава - 23 см,
довжина виробу — 73 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Primark |
| Країна виробник | Туреччина |
| Модель | Футболка |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 56 |
| Обхват грудей | 126 см |
| Обхват талії | 122 см |
| Колір | Чорний |
| Тип тканини | Бавовна |
| Силует | Напівприлеглий |
| Фасон вирізу горловини | Овальний |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Casual |
| Візерунки і принти | Тваринні принти |
| Малюнки і написи | З написами |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 73 см |
| Довжина рукава вироба | 23 см |
| Ширина виробу | 63 см |
| Стан | Вживані |
| Міжнародний розмір | XXXL |
| Склад | 100% - бавовна |
| Щільність тканини | 180 г/м2 |
| Вид виробу | Футболка |
- Ціна: 285 ₴








