Чоловіча трикотажна кофта світшот оригінал FRED PERRY р.48 032LMT (тільки в зазначеному розмірі, тільки 1 шт.)
- В наявності
- Код: Арт-0322026LMT
260 ₴
+380 (98) 461-07-45
мужская женская и детская одежда
- +380 (73) 461-07-45мужская женская детская одежда
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча трикотажна кофта світшот оригінал FRED PERRY р.48 032LMT
Красива фірмова чоловіча кофта , весна-осінь, дуже гарна якість.
Тканина — 98% бавовна, 2% еластан.
Прохання, звіряти мірки лота зі своїми мірками перед купівлею. Стан б/у — чудовий.
Мерки кофти:
напівобхват грудей — 50 см,
напівобхват талії — 46 см,
довжина рукава від плечового шва — 67 см.
плечі — 44 см.
ширина виробу внизу — 40-45 см.
довжина виробу — 66 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fred Perry |
| Країна виробник | Китай |
| Вид толстовок | Світшот |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 48 |
| Обхват грудей | 100 см |
| Обхват талії | 92 см |
| Колір | Оливковий |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Сезонність | Весна/осінь |
| Застібка | Без застібки |
| Капюшон | Без капюшона |
| Малюнки і написи | З малюнками |
| Вид нанесення зображень | Вишивка |
| Довжина від горловини до низу вироба | 66 см |
| Довжина рукава вироба | 67 см |
| Ширина виробу | 50 см |
| Стан | Вживані |
| Міжнародний розмір | S/M |
| Сезон | Всесезонний |
| Наявність капюшона | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Капюшона | Ні |
- Ціна: 260 ₴









