Чоловіча демісезонна щільна толстовка REPLAY р. 50-52 054ZMT (тільки в зазначеному розмірі, тільки 1 шт.)
- В наявності
- Код: Арт-0542026ZMT
350 ₴
- +380 (73) 461-07-45мужская женская детская одежда

Чоловіча демісезонна щільна толстовка REPLAY р. 50-52 054ZMT (тільки в зазначеному розмірі, тільки 1 шт.)
Гарна, демісезонна стильна чоловіча толстовка з капюшоном, у гарному стані. Гарна якість, якісне пошиття та матеріали. Для використання на роботі та вдома.
Тканина верх: - 30% поліестер, 70% бавовна.
Толстовка приємна до тіла, добре лягає на фігуру. Силует пошиття — прямий.
Стан б/у — чудовий. (дивіться фото). Запах, дірок — ні.
Заміри по верху: плечі — 48 см,
напівобхват грудей — 58 см;
напівобхват талії — 55 см;
довжина рукава — 60 см;
довжина виробу — 66 см;
напівобхват по низу толстовки — 50 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | H&M |
| Країна виробник | Туніс |
| Вид толстовок | Толстовка |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 50/52 |
| Обхват грудей | 116 см |
| Обхват талії | 110 см |
| Колір | Сірий |
| Тип тканини | Трехнитка з начосом |
| Сезонність | Весна/осінь |
| Застібка | Блискавка |
| Капюшон | Вшитий |
| Малюнки і написи | З написами |
| Довжина від горловини до низу вироба | 66 см |
| Довжина рукава вироба | 60 см |
| Ширина виробу | 58 см |
| Стан | Вживані |
| Міжнародний розмір | L |
| Сезон | Всесезонний |
| Наявність капюшона | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Капюшона | Так |
- Ціна: 350 ₴










