Чоловіча демісезонна щільна толстовка Rhode Island р. 58-60 055ZMT (тільки в зазначеному розмірі, тільки 1 шт.)
- В наявності
- Код: Арт-0552026ZMT
450 ₴
- +380 (73) 461-07-45мужская женская детская одежда

Чоловіча демісезонна щільна толстовка Rhode Island р. 58-60 055ZMT (тільки в зазначеному розмірі, тільки 1 шт.)
Гарна, демісезонна стильна чоловіча толстовка з капюшоном, у гарному стані. Гарна якість, якісне пошиття та матеріали. Для використання на роботі та вдома.
Тканина верх: - 20% поліестер, 80% бавовна.
Толстовка приємна до тіла, добре лягає на фігуру. Силует пошиття — прямий.
Стан б/у — гарний (дивіться фото). Запах, дірок — ні.
Заміри по верху: плечі — 65 см,
напівобхват грудей — 70 см;
напівобхват талії — 70 см;
довжина рукава — 62 см;
довжина виробу — 76 см;
напівоб'єм низом толстовки — 64 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид толстовок | Толстовка |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 58 |
| Обхват грудей | 140 см |
| Обхват талії | 140 см |
| Колір | Синій |
| Тип тканини | Трехнитка з начосом |
| Сезонність | Весна/осінь |
| Застібка | Блискавка |
| Капюшон | Вшитий |
| Малюнки і написи | З написами |
| Довжина від горловини до низу вироба | 76 см |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Ширина виробу | 70 см |
| Стан | Вживані |
| Міжнародний розмір | XXXL |
| Сезон | Всесезонний |
| Наявність капюшона | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Капюшона | Так |
- Ціна: 450 ₴










