Чоловіча тепла флісова кофта Jeans SPORT р.56-58 026FMK (тільки в зазначеному розмірі, тільки 1 шт.)
- В наявності
- Код: Арт-0262026FMK
260 ₴
+380 (98) 461-07-45
мужская женская и детская одежда
- +380 (73) 461-07-45мужская женская детская одежда
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча тепла флісова кофта Jeans SPORT р.56-58 026FMK
Чоловіча тепла флісова оригінальна кофта чудової якості, м'яка та приємна. Комір стойка. Застібається на блискавку. Напівобтисле пошиття.
Стан б/у — гарний.
Тканина: верх — 100% поліестер (щільний фліс); підкладка — ні.
Мерки по верху: плечі — 58 см;
напівобхват грудей — 68 см;
напівобхват талії — 66 см;
напівоб'єм кофти знизу — 58-68 см,
довжина рукава - 61 см,
довжина виробу — 70 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид толстовок | Олімпійка |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 56 |
| Обхват грудей | 136 см |
| Обхват талії | 132 см |
| Колір | Темно-синій |
| Тип тканини | Фліс |
| Сезонність | Всесезонний |
| Застібка | Блискавка |
| Капюшон | Без капюшона |
| Малюнки і написи | З написами |
| Вид нанесення зображень | Вишивка |
| Довжина від горловини до низу вироба | 70 см |
| Довжина рукава вироба | 61 см |
| Ширина виробу | 68 см |
| Стан | Вживані |
| Міжнародний розмір | 2XL/3XL |
| Сезон | Всесезонний |
| Наявність капюшона | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Капюшона | Ні |
- Ціна: 260 ₴






