Футболка чоловіча щільна з довгим рукавом TOM TAILOR р.50-52 038FMDL (тільки в зазначеному розмірі, 1 шт.)
- В наявності
- Код: Арт-0382026FMDL
350 ₴
+380 (98) 461-07-45
мужская женская и детская одежда
- +380 (73) 461-07-45мужская женская детская одежда
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Футболка чоловіча щільна з довгим рукавом TOM TAILOR р.50-52 038FMDL (тільки в зазначеному розмірі, 1 шт.)
Фірмова чоловіча футболка з довгим рукавом для повсякденного використання. Чудова якість, тканина середньої щільності, трохи тягнеться. Пошиття напівобтислий. Без кишень.
Стан новий, міряний, з вітрини.
Тканина трикотажна — 80% бавовна, 20% поліестер.
заміри в не розтягнутому стані:
плечі — 48 см, напівобхват грудей — 55 см, напівобхват талії — 53 см, довжина виробу — 70 см, довжина рукава — 67 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tom Tailor |
| Країна виробник | Індія |
| Модель | Лонгслив |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 52 |
| Обхват грудей | 110 см |
| Обхват талії | 106 см |
| Колір | Різні кольори |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Силует | Прямий |
| Фасон вирізу горловини | Овальний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Смужка |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 70 см |
| Довжина рукава вироба | 67 см |
| Ширина виробу | 55 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | M |
| Склад | бавовна спандекс |
| Щільність тканини | 185 г/м2 |
| Вид виробу | Футболка |
- Ціна: 350 ₴










