Футболка чоловіча підліток з довгим рукавом GAP р.44-46 041FMDL (тільки в зазначеному розмірі, 1 шт.)
- В наявності
- Код: Арт-0412026FMDL
180 ₴
+380 (98) 461-07-45
мужская женская и детская одежда
- +380 (73) 461-07-45мужская женская детская одежда
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Футболка чоловіча підліток з довгим рукавом GAP р.44-46 041FMDL (тільки в зазначеному розмірі, 1 шт.)
Фірмова чоловіча футболка з довгим рукавом для повсякденного використання. Чудова якість, тканина середньої щільності, трохи тягнеться. Пошиття напівобтислий.
Стан б/у, чудовий.
Тканина трикотажна — 100% бавовна.
заміри в не розтягнутому стані:
плечі — 40 см, напівобхват грудей — 46 см, напівобхват талії — 45 см, довжина виробу — 61 см, довжина рукава — 51 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gap |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Модель | Лонгслив |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 44 |
| Обхват грудей | 92 см |
| Обхват талії | 90 см |
| Колір | Сірий |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Силует | Прямий |
| Фасон вирізу горловини | Овальний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стиль | Класичний |
| Малюнки і написи | З малюнками |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 61 см |
| Довжина рукава вироба | 51 см |
| Ширина виробу | 46 см |
| Стан | Вживані |
| Міжнародний розмір | S |
| Склад | бавовна |
| Щільність тканини | 135 г/м2 |
| Вид виробу | Футболка |
- Ціна: 180 ₴










