Чоловіча кофта BLAIR оригінал р.56 026LMT (тільки в зазначеному розмірі, тільки 1 шт.)
- В наявності
- Код: Арт-0262026LMT
260 ₴
+380 (98) 461-07-45
мужская женская и детская одежда
- +380 (73) 461-07-45мужская женская детская одежда
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча кофта BLAIR оригінал р.56 026LMT
Красива фірмова чоловіча кофта , весна-осінь, дуже гарна якість.
Тканина — 23% бавовна, 77% поліестер.
Стан б/у — чудовий.
Мерки кофти: плечі — 51 см,
напівобхват грудей — 71 см.,
напівобхват талії — 70 см,
довжина рукава від плечового шва — 60 см.
ширина виробу внизу — 63 см.,
довжина виробу — 66 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид толстовок | Світшот |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 56 |
| Обхват грудей | 142 см |
| Обхват талії | 140 см |
| Колір | Салатний |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Сезонність | Весна/осінь |
| Застібка | Без застібки |
| Капюшон | Без капюшона |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Довжина від горловини до низу вироба | 66 см |
| Довжина рукава вироба | 60 см |
| Ширина виробу | 71 см |
| Стан | Вживані |
| Міжнародний розмір | XXL |
| Сезон | Всесезонний |
| Наявність капюшона | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Капюшона | Ні |
- Ціна: 260 ₴








