Футболка чоловіча з довгим рукавом u.s.apparel р. 50 086FMDL (тільки в зазначеному розмірі, 1 шт.)
- В наявності
- Код: Арт-0862026FMDL
260 ₴
+380 (98) 461-07-45
мужская женская и детская одежда
- +380 (73) 461-07-45мужская женская детская одежда
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Футболка чоловіча з довгим рукавом u.s.apparel р. 50 086FMDL (тільки в зазначеному розмірі, 1 шт.)
Фірмова чоловіча футболка з довгим рукавом для повсякденного використання. Чудова якість, тканина середньої щільності, трохи тягнеться. Пошиття напівобтислий.
Стан новий.
Тканина трикотажна — 100% бавовна.
заміри в не розтягнутому стані:
плечі — 51 см, напівобхват грудей — 54 см, напівобхват талії — 50 см, довжина виробу — 68 см, довжина рукава — 60 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Пакистан |
| Модель | Лонгслив |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 50 |
| Обхват грудей | 108 см |
| Обхват талії | 100 см |
| Колір | Бірюзовий |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Силует | Прямий |
| Фасон вирізу горловини | Овальний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Малюнки і написи | З написами |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 68 см |
| Довжина рукава вироба | 60 см |
| Ширина виробу | 54 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | M |
| Склад | бавовна |
| Щільність тканини | 135 г/м2 |
| Вид виробу | Футболка |
- Ціна: 260 ₴








