Чоловіча сорочка з довгим рукавом р.46 030ДРбу (тільки в зазначеному розмірі, тільки 1 шт.)
- В наявності
- Код: Арт-0302026RD
180 ₴
+380 (98) 461-07-45
мужская женская и детская одежда
- +380 (73) 461-07-45мужская женская детская одежда
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сорочка з довгим рукавом р.46 030ДР
Красива чоловіча сорочка з довгим рукавом. Чудова якість. Класичне пошиття. Є 1 нагрудний кишеня.
Тканина м'яка, приємна, щільна та легка.
Тканина - 100% бавовна.
Стан б/у, чудовий.
Велике прохання, звіряти мірки зі своїми мірками перед купівлею.
Мерки: воріт — 36 см. плечі — 40 см., напівобхват грудей — 48 см., напівобхват талії — 47 см. довжина рукава — 59 см, довжина виробу — 68 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид виробу | Сорочка |
| Розміри чоловічих сорочок | 46 |
| Обхват шиї | 36 см |
| Обхват грудей | 96 см |
| Обхват талії | 94 см |
| Тип крою | Класична |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Манжет сорочки | З одним гудзиком |
| Застібка | Гудзики |
| Тип тканини | Бавовна |
| Стиль | Casual |
| Колір | Білий |
| Довжина від горловини до низу вироба | 68 см |
| Довжина рукава вироба | 59 см |
| Ширина виробу | 48 см |
| Ширина плечей | 40 см |
| Стан | Вживані |
| Міжнародний розмір | S |
| Кишені | Верхній |
| Склад | бавовна |
- Ціна: 180 ₴








