Жіночі легкі бриджі - капрі оригінал Buffalo р. 50-52 071SB (тільки в зазначеному розмірі)
- В наявності
- Код: Арт- 0712026SB
180 ₴
+380984610745
- +380 (98) 461-07-45мужская женская и детская одежда
- +380 (73) 461-07-45мужская женская детская одежда
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночі легкі бриджі - капрі оригінал Buffalo р. 50-52 071SB (тільки в зазначеному розмірі)
Жіночі легкі бриджі, чудової якості, трохи тягнуться. Стан б/у, чудовий.
Тканина — 12% — лайкра, 46% — нейлон, 42% — поліестер.
Мерки по верху:
напівобхват талії — 40-50 см;
напівобхват стегон — 57-62 см;
довжина за внутрішнім швом (кроковий шов) — 50 см;
довжина виробу — 72 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Buffalo |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Обхват талії | 80 см |
| Обхват стегон | 114 см |
| Тип товару | Капрі |
| Посадка | Середня посадка |
| Колір | Різні кольори |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Склад | лайкра нейлон поліестер |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Довжина шорт від лінії талії | 72 см |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Стан | Вживані |
| Міжнародний розмір | L |
- Ціна: 180 ₴








