Чоловіча молодіжна креативна сорочка з довгим рукавом Back to Black 149ДР р.46-48 (тільки в зазначеному розмірі, тільки 1 шт.)
- В наявності
- Код: Арт-1492026RD
450 ₴
+380 (98) 461-07-45
мужская женская и детская одежда
- +380 (73) 461-07-45мужская женская детская одежда
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча молодіжна креативна сорочка з довгим рукавом Back to Black 149ДР р.46-48
Красива фірмова приталена сорочка з довгим рукавом. Чудова якість від італійського виробника.
Тканина — 100 бавовна.
Велике прохання, звіряти мірки зі своїми мірками перед купівлею.
Мерки: комір — 38 см.
плечі — 42 см.
напівобхват грудей — 49 см.,
напівобхват талії — 45 см,
довжина виробу — 71 см,
довжина рукава — 63 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Бангладеш |
| Вид виробу | Сорочка |
| Розміри чоловічих сорочок | 46 |
| Обхват шиї | 38 см |
| Обхват грудей | 98 см |
| Обхват талії | 90 см |
| Тип крою | Приталена |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Манжет сорочки | З одним гудзиком |
| Застібка | Гудзики |
| Тип тканини | Бавовна |
| Стиль | Casual |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Довжина від горловини до низу вироба | 71 см |
| Довжина рукава вироба | 63 см |
| Ширина виробу | 49 см |
| Ширина плечей | 42 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 066 |
- Ціна: 450 ₴









