Чоловіча сорочка з довгим рукавом regular fit р.56 015DRM (тільки в зазначеному розмірі, тільки 1
- Немає в наявності
- Код: Арт-0152026DRM
690 ₴
+380 (98) 461-07-45
мужская женская и детская одежда
- +380 (73) 461-07-45мужская женская детская одежда
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сорочка з довгим рукавом regular fit р.56 015DRM
Гарна, фірмова, чоловіча сорочка, діловий стиль. Класичний пошив. Чудове, преміум якість.
Тканина - 35% бавовна, 65% поліестер.
Велике прохання, звіряти мірки зі своїми мірками перед купівлею.
Мерки: комір - 46-47 см. плечі — 56 см., півобхват грудей — 68 см, півобхват талії — 67 см., довжина виробу — 82 см., довжина рукава — 70 см, довжина рукава від горловини — 89 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Бангладеш |
| Вид виробу | Сорочка |
| Розміри чоловічих сорочок | 56 |
| Обхват шиї | 46 см |
| Обхват грудей | 136 см |
| Обхват талії | 134 см |
| Тип крою | Класична |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Манжет сорочки | З одним гудзиком |
| Застібка | Гудзики |
| Тип тканини | Бавовна |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Блакитний |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Довжина від горловини до низу вироба | 82 см |
| Довжина рукава вироба | 70 см |
| Ширина виробу | 68 см |
| Ширина плечей | 56 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XXXL |
| Склад | бавовна |
| Додаткові | |
| Артикул | 158 |
- Ціна: 690 ₴









