Чоловіча джинсова сорочка з довгим рукавом slim fit р.56 018DRM (тільки в зазначеному розмірі, тільки 1
- В наявності
- Код: Арт-0182026DRM
1 350 ₴
+380 (98) 461-07-45
мужская женская и детская одежда
- +380 (73) 461-07-45мужская женская детская одежда
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча джинсова сорочка з довгим рукавом slim fit р.56 018DRM
Гарна, фірмова, чоловіча джинсова сорочка, діловий стиль. Класичний пошив. Чудове, преміум якість.
Тканина - 100% бавовна.
Велике прохання, звіряти мірки зі своїми мірками перед купівлею.
Мерки: комір - 45-46 см. плечі — 54 см., напівобхват грудей — 66 см, напівобхват талії — 65 см., довжина виробу — 80 см., довжина рукава — 69 см, довжина рукава від горловини — 88 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Польща |
| Вид виробу | Сорочка |
| Розміри чоловічих сорочок | 56 |
| Обхват шиї | 45 см |
| Обхват грудей | 132 см |
| Обхват талії | 130 см |
| Тип крою | Класична |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Манжет сорочки | З одним гудзиком |
| Застібка | Гудзики |
| Тип тканини | Бавовна |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Синій |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина від горловини до низу вироба | 80 см |
| Довжина рукава вироба | 69 см |
| Ширина виробу | 66 см |
| Ширина плечей | 54 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XXXL |
| Кишені | Верхній |
| Склад | бавовна |
| Додаткові | |
| Артикул | 158 |
- Ціна: 1 350 ₴










