Чоловіча креативна сорочка з довгим рукавом CUMBERLAND OUTFITTERS р.50 019DRM (тільки в зазначеному розмірі, тільки 1
- В наявності
- Код: Арт-0192026DRM
550 ₴
+380 (98) 461-07-45
мужская женская и детская одежда
- +380 (73) 461-07-45мужская женская детская одежда
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча креативна сорочка з довгим рукавом CUMBERLAND OUTFITTERS р.50 019DRM
Гарна, фірмова, чоловіча сорочка. Класичний пошив. Чудове, преміум якість.
Тканина - 100% бавовна.
Велике прохання, звіряти мірки зі своїми мірками перед купівлею.
Мерки: комір - 40 см. плечі — 47 см., напівобхват грудей — 55 см., напівобхват талії — 53 см., довжина виробу — 82 см., довжина рукава — 64 см, довжина рукава від горловини — 78 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Бангладеш |
| Вид виробу | Сорочка |
| Розміри чоловічих сорочок | 50 |
| Обхват шиї | 40 см |
| Обхват грудей | 110 см |
| Обхват талії | 106 см |
| Тип крою | Приталена |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Манжет сорочки | З двома кнопками |
| Застібка | Гудзики, Кнопки |
| Тип тканини | Бавовна |
| Стиль | Casual |
| Колір | Різні кольори |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Довжина від горловини до низу вироба | 82 см |
| Довжина рукава вироба | 64 см |
| Ширина виробу | 55 см |
| Ширина плечей | 47 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | M |
| Склад | бавовна |
| Додаткові | |
| Артикул | 158 |
- Ціна: 550 ₴











