Чоловіча сорочка з довгим рукавом оригінал ARROW р.50 020DRM (тільки в зазначеному розмірі, тільки 1
- В наявності
- Код: Арт-0202026DRM
520 ₴
+380 (98) 461-07-45
мужская женская и детская одежда
- +380 (73) 461-07-45мужская женская детская одежда
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сорочка з довгим рукавом оригінал ARROW р.50 020DRM
Гарна, фірмова, чоловіча сорочка, діловий стиль. Класичний пошив. Чудове, преміум якість.
Тканина - 55% бавовна, 45% поліестер.
Велике прохання, звіряти мірки зі своїми мірками перед купівлею.
Мерки: комір - 41 см. плечі — 50 см., напівобхват грудей — 59 см, напівобхват талії — 58 см., довжина виробу — 78 см., довжина рукава — 63 см, довжина рукава від горловини — 81 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Сорочка |
| Розміри чоловічих сорочок | 50 |
| Обхват шиї | 41 см |
| Обхват грудей | 118 см |
| Обхват талії | 116 см |
| Тип крою | Класична |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Манжет сорочки | З одним гудзиком |
| Застібка | Гудзики |
| Тип тканини | Бавовна |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Зелений |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Довжина від горловини до низу вироба | 78 см |
| Довжина рукава вироба | 63 см |
| Ширина виробу | 59 см |
| Ширина плечей | 50 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L |
| Склад | бавовна |
| Додаткові | |
| Артикул | 158 |
- Ціна: 520 ₴









