Чоловіча легка сорочка з довгим рукавом оригінал SONOMA 010ДРБУ р.52 (тільки в зазначеному розмірі, тільки 1 шт.)
- В наявності
- Код: Арт-0102026RD
290 ₴
+380 (98) 461-07-45
мужская женская и детская одежда
- +380 (73) 461-07-45мужская женская детская одежда
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча легка сорочка з довгим рукавом оригінал SONOMA 010ДРУ р.52
Красива фірмова класична чоловіча сорочка з довгим рукавом. Чудова якість. Тканина — 100% бавовна.
Стан б/у, чудовий.
Велике прохання, звіряти мірки зі своїми мірками перед купівлею.
Мерки: воріт — 42-43 см. плечі — 51 см., напівобхват грудей — 61 см., напівобхват талії — 57 см., довжина виробу — 80 см., довжина рукава — 66 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Шрі-Ланка |
| Вид виробу | Сорочка |
| Розміри чоловічих сорочок | 52 |
| Обхват шиї | 43 см |
| Обхват грудей | 122 см |
| Обхват талії | 114 см |
| Тип крою | Приталена |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Манжет сорочки | З одним гудзиком |
| Застібка | Гудзики |
| Тип тканини | Бавовна |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Різні кольори |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Довжина від горловини до низу вироба | 80 см |
| Довжина рукава вироба | 66 см |
| Ширина виробу | 61 см |
| Ширина плечей | 51 см |
| Стан | Вживані |
| Міжнародний розмір | L/XL |
| Кишені | Верхній |
| Склад | 100% бавовна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 194 |
- Ціна: 290 ₴









