Блуза-сорочка фірмова жіноча CLARINA бавовна 48-50 р., 148бр (тільки в зазначеному розмірі, тільки 1 шт.)
- В наявності
- Код: 1482026BR
465 ₴
+380 (98) 461-07-45
мужская женская и детская одежда
- +380 (73) 461-07-45мужская женская детская одежда
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блуза-сорочка фірмова жіноча CLARINA бавовна 48-50 р., 148бр
Фірмова жіноча блуза гарної якості.
Тканина блузи -60% бавовна, 40% поліестер. Прохання, звіряйте мірки перед купівлею.
заміри в нерозтягнутому стані:
напівобхват грудей — 52 см,
напівобхват талії — 50 см,
напівоб'єм по низу виробу — 54 см.
довжина рукава від плечового шва — 62 см.
плечі — 42 см.
довжина виробу - 68 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Німеччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48/50 |
| Обхват талії | 100 см |
| Обхват шиї | 38 см |
| Обхват стегон | 108 см |
| Обхват грудей | 104 см |
| Вид виробу | Сорочка |
| Міжнародний розмір | M |
| Колір | Бежевий |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Бавовна |
| Склад | бавовна |
| Силует | Напівприлеглий |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стиль | Класичний |
| Застібка | Гудзики, На планці |
| Довжина від горловини до низу вироба | 68 см |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Ширина виробу | 52 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 465 ₴









