Блуза-сорочка фірмова жіноча із шортами Kushnir бавовна 44-46 р., 149бр (тільки в зазначеному розмірі, тільки 1 шт.)
- В наявності
- Код: 1492026BR
550 ₴
+380984610745
- +380 (98) 461-07-45мужская женская и детская одежда
- +380 (73) 461-07-45мужская женская детская одежда
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блуза — сорочка фірмова жіноча із шортами Kushnir бавовна 44-46 р., 149бр
Фірмова жіноча блуза гарної якості.
Тканина -60% бавовна, 40% поліестер.
заміри блузки:
напівобхват грудей — 53 см.,
напівобхват талії — 53 см,
напівоб'єм знизу виробу — 55 см.,
довжина рукава від плечового шва — 59 см.
плечі — 44 см.
довжина виробу — 66 см.
МЕРКИ шортів:
напівобхват талії — 33-45 см.,
напівобхват стегон — 46 см,
довжина виробу — 38 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Німеччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Обхват талії | 106 см |
| Обхват шиї | 40 см |
| Обхват стегон | 110 см |
| Обхват грудей | 106 см |
| Вид виробу | Сорочка |
| Міжнародний розмір | S |
| Колір | Рожевий |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Бавовна |
| Склад | бавовна |
| Силует | Напівприлеглий |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стиль | Класичний |
| Застібка | Гудзики, На планці |
| Довжина від горловини до низу вироба | 66 см |
| Довжина рукава вироба | 59 см |
| Ширина виробу | 53 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 550 ₴










