Блузка фірмова жіноча UKR р. 54-56 156бр (тільки в зазначеному розмірі, тільки 1 шт.)
- В наявності
- Код: 1562026BR
180 ₴
+380984610745
- +380 (98) 461-07-45мужская женская и детская одежда
- +380 (73) 461-07-45мужская женская детская одежда
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блузка фірмова жіноча UKR р. 54-56 156бр (тільки в зазначеному розмірі, тільки 1 шт.)
Фірмова жіноча блуза, гарної якості, не тягнеться.
Тканина блузи — 100% поліестер.
Міряна в магазині, з вітрини.
заміри в нерозтягнутому стані:
напівобхват грудей — 62 см.,
напівобхват талії — 62 см,
напівоб'єм по низу виробу — 68 см.
довжина рукава від плечового шва — 56 см.
плечі — 42 см.
довжина виробу по спинці — 80 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Сирія |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 54/56 |
| Обхват талії | 124 см |
| Обхват стегон | 136 см |
| Обхват грудей | 124 см |
| Вид виробу | Блузка |
| Міжнародний розмір | XL |
| Колір | Зелений |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Поліестер |
| Силует | Напівприлеглий |
| Фасон вирізу горловини | U-подібний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стиль | Класичний |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 80 см |
| Довжина рукава вироба | 56 см |
| Ширина виробу | 62 см |
| Стан | Вживані |
- Ціна: 180 ₴






