Спідниця жіноча UNIQLO 42-44р.001юж (тільки в зазначеному розмірі, тільки 1 шт.)
- В наявності
- Код: 0012026GG
350 ₴
+380 (98) 461-07-45
мужская женская и детская одежда
- +380 (73) 461-07-45мужская женская детская одежда
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спідниця жіноча UNIQLO 42-44р.001юж
Фірмова жіноча спідниця без підкладки. Склад тканини —66% поліестер, 32% віскоза, 2% — еластан.
Застібається на блискавку та гачок.
Мерки спідниці: напівобхват талії — 32 см, напівобхват стегон — 45 см, довжина виробу — 42 см.
звіряйте мірки перед купівлею.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Uniqlo |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Обхват талії | 64 см |
| Обхват стегон | 90 см |
| Вид спідниці | Сонце-кльош |
| Силует | Напівприлеглий |
| Посадка | Середня посадка |
| Колір | Блакитний |
| Сезон | Демісезон |
| Тип тканини | Костюмна тканина |
| Склад | полиэстр,вискоза |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Довжина виробу | 42 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XS |
| Застібка | Блискавка |
- Ціна: 350 ₴









