Спідниця шкіряна жіноча на підкладці 42-44р.002юж (тільки в зазначеному розмірі, тільки 1 шт.)
- В наявності
- Код: 0022026GG
200 ₴
+380 (98) 461-07-45
мужская женская и детская одежда
- +380 (73) 461-07-45мужская женская детская одежда
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спідниця жіноча шкіряна на підкладці 42-44р.002юж
Фірмова жіноча шкіряна спідниця з підкладкою. Склад тканини підкладки — 100% поліестер.
Застібається на блискавку та кнопку.
Стан б/в добрий.
Мерки спідниці: напівобхват талії — 35 см, напівобхват стегон — 43 см, довжина виробу — 42 см.
звіряйте мірки перед купівлею.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Обхват талії | 70 см |
| Обхват стегон | 86 см |
| Вид спідниці | Міні |
| Силует | Прилеглий |
| Посадка | Середня посадка |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Демісезон |
| Тип тканини | Шкіра |
| Склад | полиэстр,вискоза |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина виробу | 42 см |
| Стан | Вживані |
| Міжнародний розмір | XS |
| Застібка | Кнопки, Блискавка |
- Ціна: 200 ₴









