Спідниця жіноча GUESS 42-44р. MEX 26, 003юж (тільки в зазначеному розмірі, тільки 1 шт.)
- В наявності
- Код: 0032026GG
350 ₴
+380 (98) 461-07-45
мужская женская и детская одежда
- +380 (73) 461-07-45мужская женская детская одежда
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спідниця жіноча GUESS 42-44р.003юж
Фірмова жіноча спідниця без підкладки Склад тканини — 97% бавовна, 3% — еластан.
Застібається на ґудзики.
Мерки спідниці: напівобхват талії — 35 см, напівобхват стегон — 46 см, довжина виробу — 45 см.
звіряйте мірки перед купівлею.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GUESS |
| Країна виробник | Туніс |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Обхват талії | 70 см |
| Обхват стегон | 92 см |
| Вид спідниці | Міні |
| Силует | Напівприлеглий |
| Посадка | Середня посадка |
| Колір | Блакитний |
| Сезон | Демісезон |
| Тип тканини | Бавовна |
| Склад | полиэстр,вискоза |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Довжина виробу | 45 см |
| Кількість кишень | 5 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XS |
| Застібка | Гудзики |
- Ціна: 350 ₴









