ФУТБОЛКА жіноча трикотажна UKR 60-62 р.(4XL) 102фж (тільки в зазначеному розмірі, тільки 1 шт.)
- В наявності
- Код: Арт- 1022026GFV
550 ₴
+380 (98) 461-07-45
мужская женская и детская одежда
- +380 (73) 461-07-45мужская женская детская одежда
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ФУТБОЛКА жіноча трикотажна UKR 60-62 р.(4XL) 102фж (тільки в зазначеному розмірі, тільки 1 шт.)
Легка футболка. Гарна якість, тканина м'яка, приємна, трохи тягнеться.
Тканина 100% — бавовна.
Заміри в нерозтягнутому стані:
плечі переходять у рукав — 91 см
напівобхват грудей — 72 см;
напівобхват талії — 70 см;
напівоб'єм стегон - 71 см;
довжина рукава від основи ворота — 35 см;
довжина виробу - 74 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Бангладеш |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 62 |
| Обхват грудей | 144 см |
| Обхват талії | 140 см |
| Обхват стегон | 142 см |
| Вид виробу | Футболка |
| Міжнародний розмір | 4XL |
| Колір | Білий |
| Силует | Напівприлеглий |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Склад | бавовна |
| Фасон вирізу горловини | Овальний |
| Довжина рукава | Короткий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Класичний |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 74 см |
| Довжина рукава вироба | 35 см |
| Ширина виробу | 72 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 550 ₴









