ФУТБОЛКА жіноча трикотажна Oversize HELLO KITTY UKR 46-48 р.(S) 128фж (тільки в зазначеному розмірі, тільки 1 шт.)
- В наявності
- Код: Арт- 1282026GFV
550 ₴
+380 (98) 461-07-45
мужская женская и детская одежда
- +380 (73) 461-07-45мужская женская детская одежда
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ФУТБОЛКА жіноча трикотажна Oversize HELLO KITTY UKR 46-48 р.(S) 128фж (тільки в зазначеному розмірі, тільки 1 шт.)
Легка футболка. Гарна якість, тканина м'яка, приємна, трохи тягнеться.
Тканина 100% — бавовна.
заміри в нерозтягнутому стані:
плечі — 39 см
напівобхват грудей — 52 см;
напівобхват талії — 52 см;
напівоб'єм стегон - 53 см;
довжина рукава - 21 см;
довжина виробу - 61 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Бангладеш |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48 |
| Обхват грудей | 104 см |
| Обхват талії | 104 см |
| Обхват стегон | 106 см |
| Вид виробу | Футболка |
| Міжнародний розмір | S |
| Колір | Червоний |
| Силует | Напівприлеглий |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Склад | бавовна |
| Фасон вирізу горловини | Овальний |
| Довжина рукава | Короткий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Малюнок |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 61 см |
| Довжина рукава вироба | 21 см |
| Ширина виробу | 52 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 550 ₴








