Чоловіча демісезонна кофта (світшот) р.48-50 (М) 057ZMT (тільки в зазначеному розмірі, тільки 1 шт.)
- В наявності
- Код: Арт-0572026ZMT
520 ₴
+380 (98) 461-07-45
мужская женская и детская одежда
- +380 (73) 461-07-45мужская женская детская одежда
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча демісезонна кофта (світшот) р.48-50 (М) 057ZMT
Красива стильна чоловіча кофта (світшот), гарне якість, для повсякденного використання на роботі та вдома. Пошиття пряме, на рукавах і по низу кофти є широка текстильна гумка.
Тканина (трикотажна) - 60% бавовна, 40% поліестер (виворіт тканини петлі).
Стан новий
Тканина приємна до тіла, добре лягає по фігурі.
Мерки: плечі — 57 см, напівобхват грудей — 58 см, напівобхват талії - 56 см, довжина рукава - 57 см, довжина плече + рукав - 76 см, довжина виробу — 68 см, напівоб'єм по низу кофти — 45-55 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Індія |
| Вид толстовок | Світшот |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 48 |
| Обхват грудей | 116 см |
| Обхват талії | 112 см |
| Колір | Сірий |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Сезонність | Весна/осінь |
| Застібка | Без застібки |
| Капюшон | Без капюшона |
| Малюнки і написи | З малюнками |
| Довжина від горловини до низу вироба | 68 см |
| Довжина рукава вироба | 57 см |
| Ширина виробу | 58 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | M |
| Сезон | Всесезонний |
| Наявність капюшона | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Капюшона | Ні |
- Ціна: 520 ₴







