Чоловіча демісезонна кофта (світшот) р.54-56 (2XL) 062ZMT (тільки в зазначеному розмірі, тільки 1 шт.)
- В наявності
- Код: Арт-0622026ZMT
760 ₴
+380 (98) 461-07-45
мужская женская и детская одежда
- +380 (73) 461-07-45мужская женская детская одежда
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча демісезонна кофта (світшот) р.54-56 (2XL) 062ZMT
Красива стильна чоловіча кофта (світшот), гарне якість, для повсякденного використання на роботі та вдома. Пошиття пряме, на рукавах і по низу кофти є широка текстильна гумка.
Тканина (трикотажна) - 32% бавовна, 68% поліестер (виворіт тканини гладка).
Стан новий
Тканина приємна до тіла, добре лягає по фігурі.
Мерки: плечі — 65 см, напівобхват грудей — 66 см, напівобхват талії — 65 см, довжина рукава — 63 см, довжина плече + рукав — 85 см, довжина виробу — 78 см, напівобхват по низу кофти — 60-70 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | М'янма |
| Вид толстовок | Світшот |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 56 |
| Обхват грудей | 132 см |
| Обхват талії | 130 см |
| Колір | Чорний |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Сезонність | Весна/осінь |
| Застібка | Без застібки |
| Капюшон | Без капюшона |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Довжина від горловини до низу вироба | 78 см |
| Довжина рукава вироба | 63 см |
| Ширина виробу | 66 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XXL |
| Сезон | Всесезонний |
| Наявність капюшона | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Капюшона | Ні |
- Ціна: 760 ₴







