Чоловіча демісезонна кофта (світшот) р.50 (М) 063ZMT (тільки в зазначеному розмірі, тільки 1 шт.)
- В наявності
- Код: Арт-0632026ZMT
760 ₴
+380 (98) 461-07-45
мужская женская и детская одежда
- +380 (73) 461-07-45мужская женская детская одежда
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча демісезонна кофта (світшот) р.50 (М) 063ZMT
Красива стильна чоловіча кофта (світшот), гарне якість, для повсякденного використання на роботі та вдома. Пошиття пряме, на рукавах і по низу кофти є широка текстильна гумка.
Тканина (трикотажна) - 32% бавовна, 68% поліестер (виворіт тканини гладка).
Стан новий
Тканина приємна до тіла, добре лягає по фігурі.
Мерки: плечі — 60 см, напівобхват грудей — 58 см, напівобхват талії — 57 см, довжина рукава — 60 см, довжина плече + рукав — 80 см, довжина виробу — 72 см, напівобхват по низу кофти — 48-58 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | М'янма |
| Вид толстовок | Світшот |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 50 |
| Обхват грудей | 116 см |
| Обхват талії | 114 см |
| Колір | Бежевий |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Сезонність | Весна/осінь |
| Застібка | Без застібки |
| Капюшон | Без капюшона |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Довжина від горловини до низу вироба | 72 см |
| Довжина рукава вироба | 60 см |
| Ширина виробу | 58 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | M |
| Сезон | Всесезонний |
| Наявність капюшона | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Капюшона | Ні |
- Ціна: 760 ₴







