Чоловіча футболка REGULAR Rick and Morty р. 48-50 (М) 098фм (тільки в зазначеному розмірі, тільки 1 шт.)
- В наявності
- Код: Арт-0982026FM
450 ₴
+380 (98) 461-07-45
мужская женская и детская одежда
- +380 (73) 461-07-45мужская женская детская одежда
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча футболка REGULAR Rick and Morty р. 48-50 (М) 098фм
Чоловіча футболка, гарної якості, тканина трохи тягнеться.
Тканина — 100% бавовна
Мерки виміряні в нерозтягнутому стані:
плечі — 50 см;
напівобхват грудей — 52 см;
напівобхват талії — 50 см;
довжина рукава - 22 см;
довжина виробу — 72 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Бангладеш |
| Модель | Футболка |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 50 |
| Обхват грудей | 104 см |
| Обхват талії | 100 см |
| Колір | Білий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Силует | Прямий |
| Фасон вирізу горловини | Овальний |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 72 см |
| Довжина рукава вироба | 22 см |
| Ширина виробу | 52 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | M |
| Склад | 100% бавовна |
| Щільність тканини | 180 г/м2 |
| Вид виробу | Футболка |
| Додаткові | |
| Артикул | 040 |
- Ціна: 450 ₴








