Чоловіча футболка LOOSE р.58 (3XL) 105фм (тільки в зазначеному розмірі, тільки 1 шт.)
- В наявності
- Код: Арт-1052026FM
480 ₴
+380 (98) 461-07-45
мужская женская и детская одежда
- +380 (73) 461-07-45мужская женская детская одежда
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча футболка LOOSE р.58 (3XL) 105фм
Чоловіча футболка, гарної якості, тканина трохи тягнеться.
Тканина — 100% бавовна
Мерки виміряні в нерозтягнутому стані:
плечі — 57 см;
напівобхват грудей — 65 см;
напівобхват талії — 63 см;
довжина рукава - 26 см;
довжина виробу — 85 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Бангладеш |
| Модель | Футболка |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 58 |
| Обхват грудей | 130 см |
| Обхват талії | 126 см |
| Колір | Коричневий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Силует | Прямий |
| Фасон вирізу горловини | Овальний |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Тваринні принти |
| Малюнки і написи | З малюнками |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 85 см |
| Довжина рукава вироба | 26 см |
| Ширина виробу | 65 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XXXL |
| Склад | 100% бавовна |
| Щільність тканини | 180 г/м2 |
| Вид виробу | Футболка |
| Додаткові | |
| Артикул | 040 |
- Ціна: 480 ₴








