Чоловіча футболка COMFORT SMILEY WORLD р.50 (М) 108фм (тільки в зазначеному розмірі, тільки 1 шт.)
- В наявності
- Код: Арт-1082026FM
460 ₴
+380 (98) 461-07-45
мужская женская и детская одежда
- +380 (73) 461-07-45мужская женская детская одежда
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча футболка COMFORT SMILEY WORLD р.50 (М) 108фм
Чоловіча футболка, гарної якості, тканина трохи тягнеться.
Тканина — 100% бавовна
Мерки виміряні в нерозтягнутому стані:
плечі — 51 см;
напівобхват грудей — 55 см;
напівобхват талії — 52 см;
довжина рукава - 21 см;
довжина виробу — 70 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Бангладеш |
| Модель | Футболка |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 50 |
| Обхват грудей | 110 см |
| Обхват талії | 104 см |
| Колір | Сірий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Силует | Прямий |
| Фасон вирізу горловини | Овальний |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Бренд |
| Малюнки і написи | З написами |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 70 см |
| Довжина рукава вироба | 21 см |
| Ширина виробу | 55 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | M |
| Склад | 100% бавовна |
| Щільність тканини | 180 г/м2 |
| Вид виробу | Футболка |
| Додаткові | |
| Артикул | 040 |
- Ціна: 460 ₴










