ФУТБОЛКА - майка жіноча трикотажна фірмова бавовна TCM 52 р. 046фн (тільки в зазначеному розмірі, тільки 1
- В наявності
- Код: Арт- 0462026GL
340 ₴
+380 (98) 461-07-45
мужская женская и детская одежда
- +380 (73) 461-07-45мужская женская детская одежда
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ФУТБОЛКА - майка жіноча трикотажна фірмова бавовна TCM 52 р. 046фн
Фірмова жіноча футболка. Відмінна якість, тканина м"яка, приємна, трохи тягнеться.
Тканина — 95%-бавовна, 5% — еластан.
МІРКИ в не розтягнутому стані:
плечі- 37 см;
напівобхват грудей - 52 см;
напівобхват талії - 45 см;
напівобхват по низу виробу — 53 см;
довжина виробу — 60 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Німеччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 52 |
| Обхват грудей | 104 см |
| Обхват талії | 90 см |
| Обхват стегон | 106 см |
| Вид виробу | Майка |
| Міжнародний розмір | L/XL |
| Колір | Молочний |
| Силует | Напівприлеглий |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Склад | бавовна еластан |
| Фасон вирізу горловини | Овальний |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Фасон рукава | Без рукава |
| Стиль | Класичний |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 60 см |
| Ширина виробу | 52 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 340 ₴








