ФУТБОЛКА жіноча трикотажна 54-56 р. 001GO (тільки в зазначеному розмірі, тільки 1)
-10%
- В наявності
- Код: Арт- 0012026GO
280 ₴
252 ₴
+380984610745
- +380 (98) 461-07-45мужская женская и детская одежда
- +380 (73) 461-07-45мужская женская детская одежда
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ФУТБОЛКА жіноча трикотажна 54-56 р. 001GO (тільки в зазначеному розмірі, тільки 1)
Фірмова жіноча футболка. Чудова якість, тканина м'яка, приємна, добре тягнеться.
Тканина — 92% бавовна, 8% — еластан.
Стан новий.
заміри в нерозтягнутому стані:
напівобхват грудей — 63 см;
напівобхват талії - 60 см;
напівобхват знизу виробу — 60 см;
довжина рукава від основи ворота — 20 см; реглан
довжина виробу — 62 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Індонезія |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 54/56 |
| Обхват грудей | 126 см |
| Обхват талії | 120 см |
| Обхват стегон | 120 см |
| Вид виробу | Футболка |
| Міжнародний розмір | 2XL |
| Колір | Білий |
| Силует | Напівприлеглий |
| Тип тканини | Стретч |
| Склад | 92% — бавовна, 8% — еластан |
| Фасон вирізу горловини | Овальний |
| Довжина рукава | Короткий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Класичний |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 62 см |
| Довжина рукава вироба | 20 см |
| Ширина виробу | 63 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 252 ₴






