ФУТБОЛКА жіноча трикотажна H&M 44-46 р. 003GO (тільки в зазначеному розмірі, тільки 1)
-10%
- В наявності
- Код: Арт- 0032026GO
240 ₴
216 ₴
+380984610745
- +380 (98) 461-07-45мужская женская и детская одежда
- +380 (73) 461-07-45мужская женская детская одежда
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ФУТБОЛКА жіноча трикотажна H&M 44-46 р. 003GO (тільки в зазначеному розмірі, тільки 1)
Фірмова жіноча футболка. Чудова якість, тканина м'яка, приємна, добре тягнеться.
Тканина — 100% бавовна.
Стан б/у, чудовий.
СВІТКИ в нерозтягнутому стані:
напівобхват грудей — 50 см;
напівобхват талії — 50 см;
напівобхват знизу виробу — 51 см;
довжина рукава від плечового шва 24 см;
плечі — 38 см.
довжина виробу — 56 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | H&M |
| Країна виробник | Індія |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/46 |
| Обхват грудей | 100 см |
| Обхват талії | 100 см |
| Обхват стегон | 102 см |
| Вид виробу | Футболка |
| Міжнародний розмір | S |
| Колір | Білий |
| Силует | Напівприлеглий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Фасон вирізу горловини | Овальний |
| Довжина рукава | Короткий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Напис |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 56 см |
| Довжина рукава вироба | 24 см |
| Ширина виробу | 50 см |
| Стан | Вживані |
- Ціна: 216 ₴









