Чоловіча футболка трикотаж оригінал SUPERDRYSPORT р. 46-48 072FM (тільки в зазначеному розмірі, тільки 1 шт.)
- В наявності
- Код: Арт-0722026FM
280 ₴
+380 (98) 461-07-45
мужская женская и детская одежда
- +380 (73) 461-07-45мужская женская детская одежда
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча футболка трикотаж оригінал SUPERDRYSPORT р. 46-48 072FM
Чоловіча футболка, хороша якість. Тканина м'яка, приємна, добре тягнеться. Пошиття пряме.
Тканина трикотажна: 52% — бавовна, 43% поліестер, 5% еластан.
Стан б/у, чудовий.
заміри в нерозтягнутому стані:
плечі — 42 см,
напівобхват грудей — 46 см,
напівобхват талії — 44 см,
довжина рукава - 20 см,
довжина виробу — 76 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Модель | Футболка |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 46/48 |
| Обхват грудей | 92 см |
| Обхват талії | 88 см |
| Колір | Червоний |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Силует | Прилеглий |
| Фасон вирізу горловини | Овальний |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Casual |
| Малюнки і написи | З написами |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 76 см |
| Довжина рукава вироба | 20 см |
| Ширина виробу | 46 см |
| Стан | Вживані |
| Міжнародний розмір | S |
| Склад | 52% — бавовна, 43% поліестер, 5% еластан. |
| Щільність тканини | 180 г/м2 |
| Вид виробу | Футболка |
- Ціна: 280 ₴










