Чоловіча футболка трикотаж оригінал H&M р. 48 075FM (тільки в зазначеному розмірі, тільки 1 шт.)
- В наявності
- Код: Арт-0752026FM
340 ₴
+380 (98) 461-07-45
мужская женская и детская одежда
- +380 (73) 461-07-45мужская женская детская одежда
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча футболка трикотаж оригінал H&M р. 48 075FM
Чоловіча футболка, хороша якість. Тканина м'яка, приємна, добре тягнеться. Пошиття пряме.
Тканина трикотажна: 32% — бавовна, 68% поліестер.
Стан новий, міряний, з вітрини.
заміри в нерозтягнутому стані:
плечі — 44 см,
напівобхват грудей — 49 см,
напівобхват талії — 47 см,
довжина рукава - 17 см,
довжина виробу — 66 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | H&M |
| Країна виробник | Туреччина |
| Модель | Футболка |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 46/48 |
| Обхват грудей | 98 см |
| Обхват талії | 94 см |
| Колір | Сірий |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Силует | Прилеглий |
| Фасон вирізу горловини | Овальний |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Casual |
| Малюнки і написи | З малюнками |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 66 см |
| Довжина рукава вироба | 17 см |
| Ширина виробу | 49 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S |
| Склад | 32% — бавовна, 68% поліестер |
| Щільність тканини | 180 г/м2 |
| Вид виробу | Футболка |
- Ціна: 340 ₴









