Чоловіча футболка трикотаж оригінал р. 44 076FM (тільки в зазначеному розмірі, тільки 1 шт.)
- В наявності
- Код: Арт-0762026FM
240 ₴
+380 (98) 461-07-45
мужская женская и детская одежда
- +380 (73) 461-07-45мужская женская детская одежда
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча футболка трикотаж оригінал р. 44 076FM
Чоловіча футболка, хороша якість. Тканина м'яка, приємна, добре тягнеться. Пошиття пряме.
Ткань трикотажная: 95% - хлопок, 5%- лайкра.
Стан б/у, чудовий.
заміри в нерозтягнутому стані:
плечі — 42 см,
напівобхват грудей — 45 см,
напівобхват талії — 43 см,
довжина рукава - 16 см,
довжина виробу — 64 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Модель | Футболка |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 44 |
| Обхват грудей | 90 см |
| Обхват талії | 86 см |
| Колір | Чорний |
| Тип тканини | Бавовна |
| Силует | Напівприлеглий |
| Фасон вирізу горловини | Овальний |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Casual |
| Малюнки і написи | З малюнками |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 64 см |
| Довжина рукава вироба | 16 см |
| Ширина виробу | 45 см |
| Стан | Вживані |
| Міжнародний розмір | S |
| Склад | 95% - хлопок, 5%- лайкра |
| Щільність тканини | 180 г/м2 |
| Вид виробу | Футболка |
- Ціна: 240 ₴








